Філософія CryptoNote.

Христос ся рождає – славімо Його! Ось і збігають кінця такі бажані та довгоочікувані вихідні. Малеча йде до школи, дорослі на роботу. А команда Cryptо Pos Commerce впевнено крокує до своєї мрії.

Сьогодні хотілось би поговорити про технології, просто за філіжанкою кави, доступно та легко повідати усім бажаючим про CryptoNote, що це таке і чому Cryptcom вибрав своєю основною монетою КАРБО.

Спочатку трохи філософії від CryptoNote. Отже…«CryptoNote – це технологія, що дозволяє створювати абсолютно анонімні егалітарні криптовалюти.  Спільнота даної технології вже більше десяти років орієнтована на дослідження та розробку, мотивуючи свої дії прагненням пропагувати власні принципи впливу на сучасну економічну парадигму.

Можливо я не відкрию Америку, повідомивши про те, що відповідно до філософії викладеній на cryptonote.org світом керує суперництво, кровопролиття та привілегійована каста вибраних. Поточний розподіл електроенергії на нашій планеті – спадщина світу- контролюється вибраними. Світом правлять не гроші, а ті хто контролює їх емісію (той хто друкує).

CryptoNote це вісник того, що новий світ наближається. Є надія, що економіка переплететься з технологією, що людство встановить нові прозорі принципи, а неупереджені криптографічні алгоритми контролюватимуть її реалізацію.

CryptoNote це не якась конкретна цифрова валюта. Це менталітет і поняття, які є першим маленьким кроком, щоб повернути владу над світом людству, для мирного і успішного життя.» Ось такий довільний переклад із невеличкими вставками, матеріалу з ресурсу https://cryptonote.org.

 Від себе хочемо нагадати, що Біткоїн – перша цифрова валюта, виникла саме після чергової світової кризи 2008 року, за наслідками якої багаті стали ще багатші, а бідні ще бідніше.

Тож, тепер ближче до теми. Вся технічна чатина технології ґрунтується на тому, можна чи неможна довіряти інформації, яка надійшла. Усі ми звикли до того, що інтернет це такі собі адреси типу cryptcom.net. Але за цією простотою маскується більш складна технологія DNS, згідно якої визначні у цифровому вигляді адреси перетворюються на зручні написи латинськими літерами. Тож для того, щоб вам перейти на якийсь сайт ваш браузер спочатку надсилає запит на центральний сервер від якого отримає інформацію із цифровим номером ресурсу і лиш потім звертається до ресурсу назву якого ви передали браузеру. CryptoNote використовує дещо іншу технологію побудовану на принципі «від тебе до мене»(Р2Р). Згідно цього принципу мережа утворюється із вузлів так званих нод (нодою може стати будь який комп’ютер на якому встановлено та запущено відповідне програмне забезпечення).

Тож по суті, мережа Р2Р ні ким не контролюється, є звісно варіанти із захопленням 51% мережі і встановлення повного контролю, але зараз зокрема мережа криптовалюти КАРБО винайшла спосіб нівелювати такі ризики зводячи їх на нівець. Ці вузли передають один одному інформацію, яка запакована в блоки, від цього пішла назва блокчейн, кожен блок має унікальний зашифрований цифровий підпис. Щоб легше зрозуміти, уявіть собі коробку яка опломбована печаткою. Коробку можна розпакувати і опломбувати своєю пломбою, але Ноди одразу розпізнають обман і відкинуть цей блок. Шифрування цих ключів відбувається за допомогою стійкого до взламу криптографічного алгоритму.

Відповідно до інформації Вікіпедії, протокол CryptoNote розроблений в 2012 році розробником (або групою розробників) під псевдонімом Ніколас ван Саберхаген. Його математична складова і мотивація описані в статті «CryptoNote Whitepaper», випущеної в двох редакціях: в 2012 і в 2013 роках. Bytecoin, запущений влітку 2012 року, був першою криптовалюта, заснованої на цій технології. Пізніше кілька команд запустили свої мережі, взявши за основу код Bytecoin.

Ось такий невеличкий допис. Звісно це все складно, і тому Cryptо Pos Commerce взялось спростити це все на стільки на скільки це можливо. Тож криптовалютні картки від СРС роблять користування цифровим активом зручним та доступним усім бажаючим доторкнутись до нового світу. Майбутнє вже сьогодні разом з Cryptо Pos Commerce.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *