Cryptcom запускає В Україні криптовалютні платежі через SMS-повідомлення

Crypto Pos Commerce оголошує про початок запуску сервісу Karbo SMS, SMS-сервіс для транзакцій у крипто валюті KARBO, який ґрунтується на системі білінг СМС від Cryptcom.

Такі інновації у розвитку Crypto Pos Commerce виключать необхідність мати інтернет чи смартфон для проведення крипто валютних транзакцій з поповнення рахунків крипто валютою KARBO на платформі СРС.

Сервіс Karbo SMS, в даний час знаходиться на етапі розробці відповідного АПІ, що поєднає СМС шлюз платформи Crypto Pos Commerce та систему он-лайн платежів, такий симбіоз дозволить користувачам отримати доступ до послуг Cryptcom за допомогою короткого коду надісланого в СМС повідомленні.

Передбачається, що користувачі повинні надіслати SMS зі словом “CPC” на номер телефону СМС шлюзу після чого на цей номер телефону буде створено гаманець крипто валюти КАРБО, та окремий СМС рахунок в системі крипто валютних платежів реального часу Crypto Pos Commerce. Після цього користувачі зможуть без проблем відправляти та отримувати KARBO за допомогою SMS, що може стати проривним рішенням, для населення яке користується простими мобільними телефонами та/або не має надійного доступу до Інтернету.

В подальшому цю послугу можна буде адаптувати під SMS-transfer – послугу управління картковим рахунком за допомогою SMS-команд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *