Отримаємо подарунки, про які давно мріяли.

 

Нам всім відомо, як приємно отримувати подарунки. Особливо, якщо нам дарують те, чого ми так хотіли, про що мріємо! Кого з нас друзі чи рідні в котре не запитували: «Що тобі подарувати?», ми ж збентежені відповідали: «Та нічого мені не треба, не витрачайся, ти найкраший мій подарунок.»  То ж, що подарувати? Може ділянку на Місяці, чи космічну подорож від Маска? Може акції чи якийсь цифровий актив… Ні, мабуть зараз це не актуально. А, що якщо завтра це буде актуально? А що, якщо це оригінально та не звично?

 Стоп! А ви взагалі, знаєте, що таке цифровий актив «крипто валюта»?

Та не може бути!!! Хто із нас не чув про електронні гроші з екрану телевізора чи по радіо? І ви не цікавились чи ваші знайомі хотіли володіти криптовалютою, але не мали поняття як це зробити?

Згодні, нове та сучасне не легко сприймати. А це, зовсім нове поняття для сучасного людства. Тому Crypto Pos Commerce докладає максимум зусиль аби пізнати новий та сучасний актив було легко.

Кажуть, що безкоштовний сир тільки в мишоловці, так, але це не зовсім безкоштовно. Оскільки платформа від Крипткому знаходиться в тестовому режимі, то ж, під час користування можуть виникнути деякі не зручності, але картка з цифровим активом буде підтримуватись і в подальшому. Один раз зареєструвався і користуєшся завжди.

Отримати безкоштовну криптовалютну карту з балансом у криптовалюті Ви можете лише на період проведення криптовалютних платежів.

Звісно баланс не дуже великий, але Ви можете подарувати частку самого проекту та/або поповнити картку на більшу суму.

Та це ще не все? перші 500 карток будуть мати привілеї недосяжні для наступних випусків.

Уявіть, як буде круто коли все запрацює по справжньому, Ви прийшли з коханною людиною до кавярні купити каву з тістечком взяли до рук картку і відношення до вас одразу змінилось, усі на в круги зрозуміли, що ваш статус відрізняється. Повага, заздрощі, суперництво – складові присутні усім людям.

Картка має сучасний та досить незвичний дизайн, тому, просто створена для того, аби стати вишуканим, оригінальним, а через деякий час дорогим і не досяжним простим смертним подарунком.

Ефект Стрічки Мебіуса рано чи пізно призведе до зростання вартості, адже емісія обмежена, а попит буде зростати.

Годі переконувати, и на останок погодьтеся готівку зберігати небезпечно, думаю ви самі розумієте про що я!) Майбутнє за децентралізацією та новими фінансовими інструментами.

Тому, друзі, не зволікайте, адже халявні монетки на картках є обмеженим ресурсом на всіх не вистачить.

Детальну інформацію про нас ви зможете дізнатися на сайті: cryptcom.net, також на сторінці в ФБ – facebook.com/Cryptcom/, а якщо хочете поспілкуватися із засновниками, то велком в чат телеграм – t.me/cryptcom_chat

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *