Суть ідеї

Одного дня, раніше, чи пізніше, криптовалюти перейдут до відносної рівноваги та поступово увійдуть у нашу буденність. Це нова ера, новий ступінь розвитку людства, що можна порівняти з завоюванням нашого побуту компьютерами, смартфонами та розумними приладами навколо нас. Ми живемо у бурхливому потоці інтернет-речей, новин та спілкуємося у соціальних мережах та мессенджерах.

Однією з основних причин створення криптовалюти, є потреба сучасного фінансового світу, – це звичайних людей та бізнесу, у забезпеченні більшого контролю за власними активами та виключення контролю старої фінансової системи та банків за особистими фінансами. Також для унеможливлення підробки активів та використання прямих платежів між покупцем та продавцем (P2P).

Але, для забезпечення платежів, закладена в основу будь-якої криптовалюти технологія, що заснована на шифруванні та використанні розподіленої (децентралізованої) бази даних, потребує деякий час на підтвердження та надійне збереження транзакції. Цей недолік криптовалют заважає широкому її використанню. Навряд чи ви за хочете стояти 10 хвилин біля каси, очікуючи підтвердження транзакції.

Уявіть собі, що криптовалюта є таким собі активом. Активом, який не може розмиватися додатковою емісією, тобто у більшості криптовалют емісія монет обмежена математично! Це як шматок золота. До слова,  перші банки і були створені тому, що шматок золота носити було незручно. Зручніше було передати його зберігачу і за допомогою письмових розпоряджень робити якийсь обмін його вартості на інші блага.

Ті, хто знайомий з основами банківської системи, можуть пропустити цей абзац. А для читача, що тільки-но знайомиться зі світом криптовалют, поясню на прикладі. Пан Петро добре попрацював і зібрав горщик із золотом, але носити його при собі не зручно, і досить небезпечно, оскільки робота пана Петра передбачала щоденні переїзди. Одного разу, його дуже поважний знайомий, назвемо його дядьком Беном запропонував йому послугу. Дядя Бен буде зберігати горщик у себе, а якщо пану Петру знадобиться золото, він просто надішле до дядька Бена лист і вкаже куди і скільки золота необхідно витягти з горщика і доставити. За ці клопоти дядя Беня отримував якусь винагороду. До листа прикладається відбиток печатки нашого пана Петра, зразок якої зберігався у дядька Бена. Звичайно можна було залучити нотаріуса, або відправляти лист дружині чи мамі, що б вона йшла відкопувала горщик і висилала необхідну кількість золота в потрібні місця. Багато так і робили, але не всі. Ті хто цінував комфорт і був залежний від швидкості переміщення золота так робити не хотіли, а все тому, що у дядька Бена було багато знайомих і насправді він не пересилав золото, а носив із собою листи знайомим, в яких вказував кому і скільки золота потрібно передати. А пану Петру відсилав лист в якому говорив де і скільки золота можна отримати.

CryptPosCommerce має наметі забезпечити швидку доставку криптовалюти у потрібне місце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *